KONST / Litografier / Färglitografi 16162051
nr 1616 2051
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Signerad, numrerad 94/180. Färglitografi, bildmått: 47x65 cm, yttermått inklusive ram: 66x82 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:33:37
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander